21.5 C
Tirana
Wednesday, July 6, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident në Lezhë, makina përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi

Aksident në Lezhë, makina përplas motoçikletën, plagoset drejtuesi

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të qytetit të Lezhës, pranë ish-fabrikës së letrës.

Një automjet ka përplasur një motoçikletë dhe për pasojë ka marrë lëndime drejtuesi i mototoçikletës, i cili është dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës.
Policia, e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtuj aksidenti.
spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat