8.5 C
Tirana
Tuesday, December 5, 2023
spot_img
spot_img

Aktualitet

Rajon & Bota

Si po e sëmurin botën ndryshimet klimatike

Stresi i nxehtësisë, dëmtimi i mushkërive nga tymi i zjarreve, përhapja e mushkonjave që bartin sëmundje në rajone të reja falë rritjes së temperaturave....

Bitcoin mund të ketë nisur rrugën drejt 100,000$, ngjitet në mbi 41,000$

Aktorët kryesorë në industrinë e kriptomonedhave, e kanë quajtur rritjen e kësaj jave të bitcoin, si marshimin e ri drejt nivelit rekord të 100,000...

Sigurime Auto

Tregu i sigurimeve në Shqipëri për 10-mujorin 2023/ Grupi “SIGAL UNIQA” ruan lidershipin. I pari edhe në dëmet e paguara

Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare publikon raportin mbi ecurinë e tregut të sigurimeve në Shqipëri për 10-mujorin 2023. Sipas AMF, të ardhurat nga primet e shkruara...

Janar-Tetor 2023/ Ecuria e tregut të sigurimeve në Shqipëri, rriten primet dhe dëmet e paguara

Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare publikoi ditën e sotme raportin mbi ecurinë e tregut të sigurimeve në Shqipëri për 10-mujorin 2023. Sipas raportit, të ardhurat nga...

Na Ndiqni

627FansaPëlqeje
145NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
Këmbimi Valutor

spot_img

FOTO LAJME

spot_imgspot_img

Opinion

SHENDET & JETE

Tregu i sigurimeve në Shqipëri për 10-mujorin 2023/ Grupi “SIGAL UNIQA” ruan lidershipin. I...

Autoriteti i Mbikqyrjes Financiare publikon raportin mbi ecurinë e tregut të sigurimeve në Shqipëri për 10-mujorin 2023. Sipas AMF, të ardhurat nga primet e shkruara bruto të sigurimit për muajin janar-tetor 2023 kapën vlerën 18,838...

Garanci për mbi 1.2 milion klientë/ SIGAL UNIQA, më e madhja dhe më e...

SIGAL UNIQA Group është kompania e sigurimit që ofron çdo produkt dhe shërbim që na nevojitet për një shëndet më të mirë. Kompania shqiptaro-austriake përmes paketave të sigurimit individuale dhe familjare, mundëson mbulimin e ekzaminimeve...

Sigurime Hi-Tech