19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetRikthehen reshjet e dëborës/ Dimër në pranverë! Por jo kur ke "AutoSOS"

Rikthehen reshjet e dëborës/ Dimër në pranverë! Por jo kur ke “AutoSOS”

Kapriçot e motit kanë rikthyer reshjet e dëborës në veri të vendit në mes të pranverës.

Gjatë orëve të natës, në lartësitë mbi 1 mijë metra mbi nivelin e detit, kanë nisur reshje dëbore ndërsa temperatura kanë qen nëë kufirin e 0 gradëve.

Një situatë e tillë e motit në zonat malore pritet të mbizotërojë deri të dielën, me temperatura të ulëta gjatë natës, si dhe me reshje që herë pas here do të jenë në formë dëbore.

Por mos u shqetësoni nëse keni “SIGAL UNIQA AutoSOS”! 

“SIGAL UNIQA AutoSOS” është shërbimi i asistencës rrugore që gjendet pranë jush në rast të pamundësie së mjetit për të lëvizur, qoftë për arsye të defekteve të mjetit apo në rast aksidenti.

Shërbim i dedikuar 24 orë të ditës në 7 ditë të javës nga një skuadër profesionistësh për zgjidhjen e problemit tuaj, nëpermjet riparimit në vënd, shërbimit karroatrec si dhe shërbime të tjera për vijimin e udhetimit ose akomodimin e drejtureist të mjetit.

Në rastin e parë që ju do të keni nevojë për shërbimin AutoSOS, telefononi qendrën Call-Center, e cila do t’ju asistojë përgjatë gjithë procesit të asistencës rrugore.

Mbulimet e “SIGAL UNIQA AutoSOS” Shqipëri:

  • Qendër kontakti 24 orë të ditës, në 7 ditë të javës
  • Riparim në vend të automjetit të dëmtuar
  • Shërbim Karroatreci

Mbulimet e “SIGAL UNIQA AutoSOS” Rajon dhe Evropë (1-mujore ose 1-vjeçare):

  • Qendër kontakti 24 orë të ditës, në 7 ditë të javës
  • Riparim në vend të automjetit të dëmtuar
  • Shërbim Karroatreci
  • Zëvendësim i automjetit në rast aksidenti
  • Parkim
  • Akomodim në hotel
  • Riatdhesim me tren / avion ose taxi

Çmimi? Shumë modest në krahasim me atë që ofron ky shërbim.

Ky shërbim tashmë edhe ONLINE në www.sigal.com.al

SIGAL UNIQA AutoSOS, më mirë të udhëtosh pa shqetësime

Për çdo pyetje apo paqartësi, kontaktoni në

E-mail: [email protected]

Whatsapp:  068 606 2829

LEXO EDHEMbetet më e madhja dhe më e besuara kompani sigurimi/ SIGAL UNIQA, e para në prime dhe në dëme të paguara

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat