15.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetEMRI-FOTO/ Covid-19 i merr jetën zjarrfikësit në Mirditë, baba i dy fëmijëve

EMRI-FOTO/ Covid-19 i merr jetën zjarrfikësit në Mirditë, baba i dy fëmijëve

Covid-19 i ka marrë jetënzjarrfikësit në Mirditë.

Burimet thanë për Panorama se Tonin Ndoka 47-vjeç nga fshati Rrasfik humbi betejën për jetën me koronavirusin mëngjesin e së hënës ne Spitalin Infektiv në kryeqytet, ku ishte i shtruar.

Mësohet se ai ishte i infektuar prej 10 ditësh dhe gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar së tepërmi.

Ndoka ishte baba i dy fëmijëve dhe punonte si zjarrfikës që prej vitit 2017.

Lexo edhe: A e mbulon polica ime e sigurimit Variantin Delta të Coranavirusit?

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat