15.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Tragjedi shqiptare në Greqi! Vdesin në aksident burri, gruaja dhe vajza....

VIDEO/ Tragjedi shqiptare në Greqi! Vdesin në aksident burri, gruaja dhe vajza. Shpëton…

Një familje shqiptare thuajse është shuar nga një aksident në Lamia të Greqisë.

Makina e tyre është përplasur me një autoçisternë karburanti duke u shkaterruar dhe kthyer ne nje grusht hekurishtesh.

Nga përplasja sipas mediave greke kanë ndërruar jetë në vend, burrë e grua, 46 dhe 43 vjeç si edhe vajza e tyre 22 vjeçe.

Nga aksidenti i tmerrshëm ka mundur të shpëtojë vetëm djali 17-vjeçar i familjes.

Sipas mediave greke, ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe po merr shërbimin mjekësor pranë Spitalit të Lamias.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat