19.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetShkrumbohet një banesë në Krujë/ A kemi nevojë për sigurimin nga zjarri?

Shkrumbohet një banesë në Krujë/ A kemi nevojë për sigurimin nga zjarri?

Një banesë është shkrumbuar nga flakët orët e para të mëngjesit të të mërkurës në fshatin Zezë të Krujës.

Policia bën me dije se banesa është në pronësi të A.K ndërsa raportohet vetëm dëme materiale dhe jo pasoja në njerëz.

Njoftimi i policisë:

Me datë 03.11.2021, rreth orës 01:30, në fshatin Zezë, Krujë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit A. K., nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lexo edhe: Përse duhet sigurimi i pronës?

Ngjarje të tilla, me kosto të mëdha për secilin prej nesh, na risjellin në vëmendje nevojën për të patur Sigurimin nga Zjarri.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat