15.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
spot_img
Faqe KryesoreKryesoreVIDEO/ Juli flet për vdekjen e të atit: S’merrte dot frymë, batuta...

VIDEO/ Juli flet për vdekjen e të atit: S’merrte dot frymë, batuta e fundit që më tha ishte…

Julian Deda ka folur për herë të parë me banorët e Big Brother Vip 3, për vdekjen e të atit, aktorit të mirënjohur Zef Deda.

Ai është shprehur se është e vështirë të shohësh prindin të ikë dhe nuk ke asnjë fuqi për të bërë diçka.

I prekur, ai ka treguar edhe një nga bisedat e fundit që ka bërë ai dhe i vëllai me të atin.

“Qenka shumë e vështirë të shikosh prindin të iki dhe nuk ke se çfarë t’i bësh më. Ditën e parafundit më tha mua dhe Marios: ‘A po më jepni pak frymë mor burrë’. Se s’merrte dot frymë, kishte arritur lart shumë. Merrte frymë një herë në 20 sekonda. E tha edhe një batutë në fund’, edhe i thashë: Po ça të bëj o babi hape gojën të jap unë”.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat