15.5 C
Tirana
Wednesday, May 31, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetPërfshihet nga flakët makina te rruga e Elbasanit, grupi hetimor zbulon dyshimet...

Përfshihet nga flakët makina te rruga e Elbasanit, grupi hetimor zbulon dyshimet e para

Një makinë është përfshirë nga flakët në Tiranë.

Sipas policisë ngjarja aksidentale ka ndodhur në rrugën “Kuvajt”.

Makina ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur automjeti me drejtues shtetasin A. L., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Nga veprimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

 

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat