18.5 C
Tirana
Thursday, May 30, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFOTO/ Me "SIGAL UNIQA" sponsor gjeneral, Vllaznia prezanton zyrtarisht uniformat e reja

FOTO/ Me “SIGAL UNIQA” sponsor gjeneral, Vllaznia prezanton zyrtarisht uniformat e reja

I themeluar në vitin 1919, një prej emrave më të mëdhenj të futbollit shqiptar dhe një fidanishte për talentet e përvitshëm, Klubi i Futbollit Vllaznia gjatë sezonit 2023-24 do të ketë si sponsor gjeneral kompaninë e sigurimeve SIGAL UNIQA Group Austria.

Me logon e emrit më të madh të sigurimeve në Shqipëri, Vllaznia nis sezonin e ri me ndeshjen e së shtunës ndaj Kukësit.

Sezon i ri, dizenjo e re. Tre modelet e veçanta tashmë të gatshmë për të gjithë ju.

Të interesuarit për të prenotuar fanellat e reja mund të kontaktojnë në numrin e telefonit:

+35569 60 11 001

Ose përmes dyqanit online duke klikuar në linkun:http://shop.vllaznia.al/”,shkruan faqja zyrtare e Vllaznisë në rrjetet sociale.

Më poshtë mund të njheni me tre uniformat e Vllaznisë për sezonin 2023-24.

Uniforma e parë

Uniforma e dytë

Uniforma e tretë

LEXO EDHE: SIGAL UNIQA vijon kontributin në Sport/ Tashmë Sponsor Zyrtar edhe i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat