23.5 C
Tirana
Monday, July 4, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFinalja e “Conference League”, SIGAL UNIQA mirëpret tifozët e Romës dhe Feyenoord...

Finalja e “Conference League”, SIGAL UNIQA mirëpret tifozët e Romës dhe Feyenoord me një super-ofertë

Finalja e “Conference League” më 25 maj në Tiranë është një ngjarje historike dhe shumë e rëndësishme për Shqipërinë. Përballja në “Arena Kombëtare” mes Romës dhe Feyenoord është një ngjarje futbollistike që do të mbahet mend gjatë.

Por evente të tilla, ndërkombëtare dhe me një masivitet të lartë, kërkojnë edhe siguri. Dhe kush tjetër përveç SIGAL UNIQA Group Austria mund ta ofrojë diçka të tillë.

Një java para finales së madhe, kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri dhe rajon, pjesë e gjigandit austriak “UNIQA Insurance Group” vjen me një super-ofertë për të gjithë tifozët e Romës dhe Feyenoord që do të mbërrijnë në vendin tonë.

Kushdo që blen online, përmes www.sigal.com.al paketën e Sigurimit “Polica Kufitare”, përfiton FALAS siguracionin “Shëndeti në Udhëtim në Shqipëri”.

📌”Polica Kufitare” mbulon:

✅Përgjegjësinë ndaj palëve të treta për mjetet motorike me targë të huaj që qarkullojnë brenda territorit të Republikës së Shqipërisë.

✅Përgjegjësinë civile të mbajtësit të mjetit motorik për dëmet materiale, shëndetësore dhe pasurore të shkaktuara ndaj palëve të treta për shkak të qarkullimit të mjetit motorik të siguruar.

✅Dëmet shëndetësore dhe pasurore që pësojnë pasagjerët.

📌Polica “Shëndet në Udhëtim në Shqipëri” mbulon:

✅Shpenzimet për emergjenca mjekësore në rast sëmundje apo aksidenti brenda Shqipërisë.

Blijeni online direkt nga telefoni vetëm në 3 hapa:

https://sales.sigal.com.al/…/Sel…/KF/KufitareOnLine.aspx

MOS U NISNI PËR FINALEN PA SIGURACIONIN “POLICA KUFITARE”…

BLIJE ONLINE tek SIGAL UNIQA dhe PËRFITO FALAS Siguracionin Shëndet në Udhëtim!

Me SIGAL UNIQA Group Austria, qëndrimi juaj në Shqipëri në duar të sigurta

LEXO EDHEKampionët i besojnë SIGAL UNIQA-s/ Sigurimi për Sportistët, partneri juaj për një karrierë të suksesshme

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat