8.5 C
Tirana
Tuesday, December 5, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetEMRAT - "Bli Online Siguracionin dhe Fito"/ SIGAL UNIQA dhuron 17 bileta...

EMRAT – “Bli Online Siguracionin dhe Fito”/ SIGAL UNIQA dhuron 17 bileta për ndeshjen Shqipëri-Moldavi

Kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri, SIGAL UNIQA Group Austria, nën moderimin e aktorit të njohur Julian Deda, hodhi ditën e sotme shorteun e muajit qershor.

Por shorteu i këtij muaji ishte special pasi u dhuruan plot 34 bileta për ndeshjen e së shtunës, Shqipëri-Moldavi.

Pra, 17 klientë të SIGAL UNIQA-s do ta ndjekin Kombëtarten nga shkallët e “Air Albania”, të shoqëruar nga bashkëshorti/ja, shoku/shoqja, fëmija apo këdo që duan ata të marrin në stadium.

Si çdo muaj, hedhja e shorteut u ndoq nga një përfaqësuese e Agjencisë së Monitorimit të Lojërave të Fatiti pranë Ministrisë së Ekonomisë dhe Financave dhe përfaqësuesi ligjor i SIGAL UNIQA Group Austria.

Në fillim u shpallën 10 fituesit që përfituan nga 2 bileta secili për në tribunën N të “Air Albania”.  Kjo vlente për ata klientë që kanë blerë pranë SIGAL UNIQA siguracione me vlerë deri në 100 Euro.

Fituesit: 

NDIQNI KËTU SHORTEUN E PLOTË

Fituesit do të kontaktohen në e-mailet personale dhe WhatsApp për t’i informuar mbi tërheqjen e çmimeve të tyre.

Vazhdoni të blini online siguracionin që ju nevojitet me SIGAL UNIQA që ju shpërblen me dhurata të ndryshme çdo muaj.

LEXO EDHE: VIDEO/ Si të blesh online siguracionin që të nevojitet dhe të fitosh dhurata çdo muaj

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat