18.5 C
Tirana
Thursday, May 30, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetE trishtë! Covid-19 i merr jetën 20-vjeçares nga Tropoja

E trishtë! Covid-19 i merr jetën 20-vjeçares nga Tropoja

Koronaviorusi i ka marrë jetën një vajze të re me origjinë nga Tropoja, por me banim në Gjakovë.

Bëhet fjalë për 20-vjeçaren Suela Pepaj, e cila nuk arriti dot të fitonte betejën me virusin.

Covidi ja merr jeten vajzes 20 vjeçare nga fshati Ramoc, Gjakovë, ngushllime familjes dhe te gjithe farefisit.

U prehsh ne paqe Suela Gusterani Pepaj.

Varrimi behet neser ne ora 16:00 ne fshatin e lindjes Gusteran, Tropojë”, thuhet në njoftimin e “Gjakova Sot”.

Kujtojmë që në Shqipëri, por edhe në Kosova kohët e fundit janë rritur shifrat e të infektuarve. Kjo edhe për shkak të përhapjes së variantit “Delta”.

Viktima

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat