4.5 C
Tirana
Saturday, February 4, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident i frikshëm në Lezhë, përfshihen 3 makina/ Ka të plagosur

Aksident i frikshëm në Lezhë, përfshihen 3 makina/ Ka të plagosur

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lagjen Gura të qytetit të Lezhës.

Sipas të dhënave nga aksidenti kanë mbetur i lënduar drejtuesi i një prej automjeteve, Bardhok Marku është dërguar drejt spitalit dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë bëhet me dije se rruga e vjetër Lezhë-Milot qëndron e bllokuar.

Policia e cila ka mbërritur menjëhere në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethaneve të  ngjarjes.

LEXO EDHE: 1165 aksidente rrugore dhe 1599 të aksidentuar gjatë 2022/ Shkaqet, pasojat financiare dhe roli i “sekserëve”

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat