19.5 C
Tirana
Tuesday, August 16, 2022
spot_img
Faqe KryesoreVideoVideoja më emocionuese mbi Rëndësinë e Sigurimit të Jetës

Videoja më emocionuese mbi Rëndësinë e Sigurimit të Jetës

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img

PER TU LEXUAR

Aksidentohet në Strugë makina me targa shqiptare, dy të lënduar

Një makinë me targa të Shqipërisë është përfshirë në një aksident të rëndë në kufirin mes Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut. Një mjet tip “Fiat”...