10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Përplasen 4 makina në Vlorë, ka të plagosur

VIDEO/ Përplasen 4 makina në Vlorë, ka të plagosur

Një aksident është regjistruar mesditen e sotme në Bulevardin kryesor Vlorë – Skelë ku u përfshinë 4 automjete.

Një nga automjetet mendohet se ka bërë parakalim të gabuar duke shkaktuar edhe aksidentin.

Mësohet se, e plagosur ka mbetur një 60-vjeçare e cila ndodhet në spital si pasojë e një goditje të marrë në kokë.

Janë edhe 3 të plagosur më lehtë nga përplasja e 4 makinave, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e mjekëve dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Pamjet nga vendngjarja:

Lexo edheQershia mbi tortë/ Oferta e SIGAL UNIQA: Përfito dyfish nga Sigurimi i Makinës

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat