18.5 C
Tirana
Thursday, May 30, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetQershia mbi tortë/ Oferta e SIGAL UNIQA: Përfito dyfish nga Sigurimi i...

Qershia mbi tortë/ Oferta e SIGAL UNIQA: Përfito dyfish nga Sigurimi i Makinës

Kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri, SIGAL UNIQA Group Austria, vijon të surprizojë me produktet dhe ofertat e saj.

Për të gjithë klientët e saj që, zgjedhin të blejnë Sigurimin e Detyrueshëm të Automjetit, TPL, pranë kësaj kompanie, përveç uljes në çmim, mund të zgjedhin edhe benefitet e produkteve të tjera që ofron SIGAL UNIQA.

Konkretisht:

Duke blerë Sigurimin e Automjetit TPL pranë SIGAL UNIQA, ju përfitoni: 1) Minikasko OSE 2) Një Check Up OSE 3) Pension Privat OSE 4) Teleshëndet OSE 5) 10% zbritje

Për më shumë informacione vizitoni faqen zyrtare të SIGAL UNIQA në internet:

https://sigal.com.al/merr-cmim

Ose mund të merrni një ofertë tani duke shkruar në WhatsApp: +355 68 60 62 829

Lexo edhe:  Siguracioni i Makinës, ja kompania e sigurimit më e besueshme dhe që paguan më shumë

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat