15.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Merr flakë apartamenti në Tiranë, përse kaq neglizhencë me kursimet e...

VIDEO/ Merr flakë apartamenti në Tiranë, përse kaq neglizhencë me kursimet e një jete që çohen dëm?

Mëngjesin e sotëm një apartament në Tiranë është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:58 në Allias, në vendin e quajtur “Te Katrori”.

Policia njofton se si pasojë e zjarrit në katin e katërt të pallatit fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Pamje nga vendngjarja:

Hiqni dorë nga mendimi se nuk më gjen gjë mua. Zjarret dhe tërmetet janë të pabesë dhe ndodhin atëherë kur nuk e pret!

Apartamentet e djegura sot dhe shpërthimi i bombulës së gazit flasin dhe bëjnë thirrje qytetarëve që të sigurohen sepse çdo gjë është në interesin tyre.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat