18.5 C
Tirana
Thursday, May 30, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTreni përplas Benzin në Shkozet, sa e rëndësishme të jesh i siguruar

Treni përplas Benzin në Shkozet, sa e rëndësishme të jesh i siguruar

Një aksident është shënuar sot në rrugën “Asti Gogoli”, Shkozet.

Bëhet me dije se rreth orës orës 08:10, mjeti tip “Benz” fugon me drejtues shtetasin I. M., 51 vjeç, është përplasur me trenin.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 11.11.2021, rreth orës 08:10, në rrugën Asti gogoli, Shkozet, Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më të sigurt nëse jeni të siguruar!

Shtimi i aksidenteve e bën akoma më të domosdoshëm sigurimin e automjetit dhe shëndetit tuaj. Ndaj ne, shpesheherë, apelojmë që njerëzit të mos lëvizin me mjetin e tyre në rast se nuk kanë siguracionin e nevojshëm.

Përse duhet të sigurohemi?

Nëse makina juaj përfshihet në një aksident rrugor që rezulton në dëmtime apo humbje ndaj pronës apo dëmtimit fizik të një pale të tretë, ato mbulohen nga sigurimi i makinës.

Për t’ua bërë udhëtimin sa më komod e të qetë dhe për të mos u shqetësuar për pasojat e një aksidenti, kompania më e madhe e sigurimeve në vend, SIGAL UNIQA Group Austria sjell për klientët e saj ofertat me çmimet më të mira.

✅Bli Sigurimin TPL & përfito: 1) Minikasko OSE 2) Pension Privat OSE 3) 10% zbritje

✅Bli Sigurimin KASKO & përfito falas sistemin GPS

NA VIZITONI NË FAQEN TONË ZYRTARE NË:

https://sigal.com.al/merr-cmim

MERRNI NJË OFERTË TANI NË:

WhatsApp: 068 60 62 829

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat