22.5 C
Tirana
Monday, July 4, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTiranë, motori godet 72-vjeçarin me biçikletë

Tiranë, motori godet 72-vjeçarin me biçikletë

Vazhdojnë aksidentet me përpalljen e persona që ecin me biçikletë në Tiranë.

Ditën e sotme, në afërsi të kryqëzimit të 21 Dhjetorit, një motor me drejtues një 37-vjeçar, ka aksidentuar biçiklistin 72-vjeçar.

“Më datë 18.05.2022, në afërsi të kryqëzimit të 21 Dhjetorit, motomjeti me drejtues shtetasin A. T., 37 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin H. B., 72 vjeç. Si pasojë shtetasi H. B., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat