10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetSi të përfitosh 150 mijë euro shërbime mjekësore për vetëm 2 euro

Si të përfitosh 150 mijë euro shërbime mjekësore për vetëm 2 euro

“Mos pafsh njeri në spital”. Ky është urimi i shumë prej nesh kur vizitojmë dikë të sëmurë. Dhe kjo për shkak të shpenzimeve që ka një trajtim spitalor.
Por SIGAL UNIQA Group Austria, kompania lider në tregun e sigurimeve në vend dhe rajon, ka menduar për të gjithë, pavarësisht se sa mundësi ekonomike ke.
Për VETËM PËR 1.5 EURO NË DITË PËR PUNONJËSIT dhe VETËM PËR 2 EURO NË DITË/PERSON PËR FAMILJEN ti mund të përfitosh shërbime mjekësore deri në 150 mijë euro në vit në spitalet më të mira brenda dhe jashtë vendit.
E gjithë kjo falë Sigurimit Privat të Shëndetit me Kartat e Shëndetit Sigal për të gjithë punonjësit dhe familjet.
KARTA SILVER
Mbulon një maksimum shpenzimesh mjekësore prej 150,000 Euro në vit në spitalet dhe klinikat private në Ballkan.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat