15.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetShpërthen bombola e gazit në një banesë në Shijak, plagoset 68-vjeçari

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Shijak, plagoset 68-vjeçari

Një 68-vjeçar ka mbetur i plagosur pas shpërthimit të bombolës së gazit në banesën e tij.

Ngjarja ndodhi rreth orës 15:30 ne Shijak.

Burime zyrtare nga policia bene me dije se dyshohet si pasojë e shpërthimit e një bombule gazi në banesë, është lënduar shtetasi R. B., 68 vjeç, banues në Shijak, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

LEXO EDHE: Shpërthimi i bombolës le pa shtëpi familjen në Belsh/ Po ti ç’pret? SIGUROHU!

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat