19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident i frikshëm në aksin Shkodër-Koplik/ 1 i vdekur e 3 të...

Aksident i frikshëm në aksin Shkodër-Koplik/ 1 i vdekur e 3 të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në aksin Shkodër-Koplik, ku një person ka ndërruar jetë dhe 3 të tjerë janë plagosur.

Siç shihet edhe nga pamjet, dy makinat e përfshira në aksident, njëra prej tyre ka dalë nga rruga, janë shkatërruar thuajse totalisht nga goditja e cila ka rezultuar shumë e madhe.

Gjatë ditës së djeshme, në 4 aksidente rrugore, u regjistruan 3 viktima dhe 11 të plagosur.

Lexo edheBilanc tragjik! 11 të plagosur dhe 3 viktima nga aksidentet rrugore në 4 qytete të Shqipërisë

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat