4.5 C
Tirana
Saturday, February 4, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetPërplasen dy makina në Kurbin/ Humb jetën 2-vjeçari, dy të tjerë të...

Përplasen dy makina në Kurbin/ Humb jetën 2-vjeçari, dy të tjerë të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Kuqe të Kurbinit, ku për pasojë ka ndërruar jetë një dy vjeçar.

Policia njofton se rreth orës 18:00, në aksin rrugor dytësor Laç-Fushe Kuqe, në vendin e quajtur ” Kryqëzimi i Fushe Kuqes”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin Endri Toma me automjetin me drejtues shtetasin Albi Rexhepi.

Për pasojë janë dëmtuar drejtuesi Albi Rexhepi dhe pasagjeria Imelda Rexhepi, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore, si dhe ka ndërruar jetë fëmija i mitur 2 vjeç.

LEXO EDHE: Sigurimi i Përgjegjësisë për palët e treta/ Çfarë duhet të dimë si drejtues automjetesh…

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat