23.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetMendoni për golat, koshat dhe rekordet/ Ja kush mendon për shëndetin e...

Mendoni për golat, koshat dhe rekordet/ Ja kush mendon për shëndetin e sportistëve

Sezoni i ri sportiv në vend sapo ka nisur dhe të gjithë sytë janë kthyer nga stadiumet apo pallatet e sporteve.

Përveç frikës nga Covid-19, sportistët duhet të mendojnë edhe për dëmtimet fizike me të cilat mund të përballen gjatë sezonit të gjatë apo çdo të papritur tjetër shëndetësore.

Por, përveç dëmtimeve të lehta që rikuperohen në një kohë të shkurtër, ka dëmtime që jo vetëm duan kohë por edhe financa të forta për tu kaluar.

Për këtë arsye, si një kompani që gjithmonë ka mbështetur dhe vazhdon të mbështesë sporti, SIGAL UNIQA Group Austria sjell produktin e saj më të ri “Sigurimi për çdo sportist”.

 Çfarë ofron kjo paketë?

  1. Mbulon emergjencat mjekësore
  2. Ndërhyrjet kirurgjikale
  3. Vizitat mjekësore
  4. Vizitat diagnostikuese, MRI, CT, fizioterapi
  5. Ilaçet

 Sa kushton kjo paketë sigurimi?

Gjithçka ju treguam më sipër ka një çmim duke nisur nga 50 euro në vit.

 Prandaj mos e lini karrierën tuaj në duart e fatit. Sigurohuni pranë SIGAL UNIQA.

Ju mendoni për golat, koshat dhe rekordet, Ne mendojmë për shëndetin TUAJ.

 

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat