19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeJohn Schnatter siguron duart për 15.3 milionë dollarë

John Schnatter siguron duart për 15.3 milionë dollarë

Themeluesi dhe Drejtori i Përgjithshëm i “Papa John”, tani me të vërtetë mund të pretendojë se duart e tij vlejnë shumë shtrenjtë. John Schnatter i ka siguruar duart e tij krijuese të picave me 15.3 milionë dollarë dhe kështu i është bashkangjitur të famshmëve që sigurojnë pjesët e trupit të tyre për shifra të mëdha parash. Papa John momentalisht ka mbi 4.500 lokacione në 37 shtete, por Schnatter ka kohë që ka dalë nga kuzhina. Por sërish, në rast se ndodh që ai t’i humbë gjymtyrët e tij, do të shpërblehet me një pagesë tetë shifrore.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat