19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreSigurime VipAmerica Ferrera siguron buzëqeshjen për 10 milionë dollarë

America Ferrera siguron buzëqeshjen për 10 milionë dollarë

Një prej personazheve që kanë zgjedhur t’i kushtojnë një rëndësi të veçantë shëndetit dhe trupit të tyre, duke i siguruar me miliona apo miliarda Dollarë është edhe aktorja America Ferrera. E njohur për rolin e famshëm “Beti e Shëmtuar”, Ferrara ka siguruar buzëqeshjen e saj për 10 milionë Dollarë. Kjo kosto e sigurimit të buzëqeshjes për aktoren e famshme, është mbuluar nga kompania e prodhimit të produketeve të dhëmbëve “Aquafresh”.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat