23.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFëmijët e shëndetshëm ju bëjnë prindër të lumtur! Bashkë ia dalim

Fëmijët e shëndetshëm ju bëjnë prindër të lumtur! Bashkë ia dalim

Në vigjilje të vitit të ri shkollor a mjafton të investojmë dhe shpenzojmë vetëm për mjete mësimore?

A e dini, se të jeni të sigurtë nga ana shëndetësore dhe financiare kushton më pak se çanta e librave?

SIGAL UNIQA ofron për çdo familje Sigurimin e nxënësve dhe studentëve, që ofron mbrojtje financiare për:

  1. Shpenzimet mjekësore emergjente deri në 100,000 Lekë
  2. Sigurimin e jetës së prindit nga aksidentet deri në 500,000 Lekë
  3. Sigurimi i nxënësve dhe studentëve ofrohet për herë të parë i kombinuar me përfitimet për sëmundjen Covid-19.

Lexo edhe: Komiteti Teknik i Ekspertëve: Nuk ndryshojnë masat kufizuese anti-Covid

Ky sigurim kushton 40 lekë në ditë për person dhe mund të blihet në të gjitha pikat e shitjes së SIGAL UNIQA si dhe online në https://sales.sigal.com.al/OnLineInsurancePolicy/SelfService/ShuNxStd/SigurimiNxenesveDheStudenteve.aspx

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat