11.5 C
Tirana
Tuesday, October 3, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFëmijë të shëndetshëm e prindër të qetë/ "Teleshëndet", dhurata e duhur këtë...

Fëmijë të shëndetshëm e prindër të qetë/ “Teleshëndet”, dhurata e duhur këtë 1 Qershor

Sot shënohet 1 Qershori, Dita Botërore e Fëmijëve ndaj sot ata duhet të jenë në qendër të vëmendjes, të ndihen të lumtur dhe të festojnë me prindërit dhe bashkëmoshatarët e tyre.

Kjo ditë nuk është vetëm ditë Festive, por njëherësh 1 qershori shërben për të sensibilizuar prindërit se shëndeti i tyre, në një kohë kur pasiguritë shtohen, është shumë i rëndësishëm.

Një dhuratë shumë e mirë sot, për fëmijët por edhe për prindërit është pa dyshim “TeleShëndet”, shërbimi që mundëson të pasurit e mjekut kudo dhe kurdo ju jeni, direkt nga celulari, duke marrë konsulta profesionale nga mjekë të licensuar dhe shërbime përkujdesi në  klinikatdhe spitale.

Mes shumë paketa “TeleShëndet”, SIGAL UNIQA ofron edhe paketën dedikuar plotësisht fëmijëve, “TeleShëndet Fëmijë”.

Paketa “TeleShëndet Fëmijë” mundëson:

  1. Konsultim me Video dhe audio me mjek të përgjithshëm 24/7 ne aplikacionin Teleshëndet
  2. Check up 1 herë në vit
  3. Vizitë okulisti falas
  4. Xhama syzesh me zbritje
  5. Vizitë Dentisti falas & higjenizim me zbritje 60%
  6. Fizioterapi me 50% zbritje në rrjetin mjekësor SIGAL TELESHENDET
  7. Deri në 50% zbritje në rrjetin SIGAL TELESHENDET ku bëjnë laboratorët, klinikat dhe spitalet më të mira në vend.

Çmimi? Vetëm 5,000 Lekë në vit

Blije tani online, në pak minuta, në sigal.com.al ose në çdo zyrë SIGAL UNIQA në qytetin tuaj.

Fëmijë të shëndetshëm, prindër të lumtur… me SIGAL UNIQA Group Austria

Për çdo pyetje kontaktoni në:

Whatsapp: +355 68 60 62 829

E-mail: [email protected]

LEXO EDHERaporti i AMF për 4-mujorin e parë 2023, ja cilës kompanie i besohet Sigurimi Privat i Shëndetit

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat