13.5 C
Tirana
Saturday, September 30, 2023
spot_img
Faqe KryesoreEkonomiBitcoin thyen rekorde të reja, kriptmonedha arrin në vlerën e pabesueshme

Bitcoin thyen rekorde të reja, kriptmonedha arrin në vlerën e pabesueshme

Bitcoin po ‘vrapon’ dhe madje ka fluturuar drejt një rekordi të ri duke thyer shifrën e 67,000 dollarë për herë të parë.

Në fakt, kriptomonedha është rritur me 2.5% në 67,778 dollarë.

Pika e kthesës vjen pasi vlera totale e monedhave dixhitale ka kaluar 3 trilion.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat