23.5 C
Tirana
Monday, July 4, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident në Kallm të Fierit, makina përplas të moshuarin

Aksident në Kallm të Fierit, makina përplas të moshuarin

Një aksident ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Kallm të Fierit, ku është lënduar një person.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ku A. Ç., 33 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Volksëagen” ka aksidentuar Q. H., 65 vjeç, banues në Kallm, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

65-vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEXO EDHE: 4 mln $ për sigurimet e Jetës dhe Sëmundjet, rritet portofoli i mbrojtjes nga aksidentet e shëndetit. SIGAL UNIQA, lidere absolute në treg

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat