19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident me vdekje në Lushnje, kamioni përplas të moshuarin

Aksident me vdekje në Lushnje, kamioni përplas të moshuarin

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ndodhi mbrëmjen e shkuar në Lushnje.

Policia njofton se rreth orës 19:30, në aksin rrugor Lushnjë–Rrogozhinë, një 55 vjeçar duke drejtuar kamionin, ka aksidentuar një këmbësor rreth 70 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e viktimës.

Lexo edhe: Bilanc lufte/ 151 viktima në aksidente në 9 muaj

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat