23.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Pa patentë dhe me shpejtësi, 24-vjeçari hedh në ajër gruan

VIDEO/ Pa patentë dhe me shpejtësi, 24-vjeçari hedh në ajër gruan

Njē aksident i rëndê ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Çelipias” në Berat.

Një 47-vjeçare është përplasur nga një mjet që udhëtonte me shpejtësi në rrugë.

Mësohet se gruaja, Anila Mishova ka qënë duke kaluar rrugën, në momentin që është përplasur nga 24-vjeçari Ferbent Hasantari, raportojnë mediat.

E plagosura është transportuar fillimisht drejt Spitalit Rajonal Berat ku pasi ka marrë ndihmën e parë mjekësore është transportuar drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat