4.5 C
Tirana
Saturday, February 4, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident i rëndë në aksin Gjirokastër-Tepelenë, dy të plagosur

Aksident i rëndë në aksin Gjirokastër-Tepelenë, dy të plagosur

Një aksident i rëndë mes dy makinave ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë, në vendin e quajtur Virua.

Sipas njoftimit të policisë, janë përplasur automjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin G. M., 25 vjeç, banues në Memaliaj, dhe automjeti tip “Ford”, me drejtuese shtetasen J. B., 35 vjeçe, banuese në Përmet.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të dëmtuar të 2 drejtuesit e automjeteve, të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Gjirokastër, për të marrë ndihmën mjekësore.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat