22.5 C
Tirana
Saturday, October 1, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTjetër aksident me vdekje në aksin Elbasan-Peqin

Tjetër aksident me vdekje në aksin Elbasan-Peqin

Pas aksidentit të mbrëmjes së të mërkurës, ku një person humbi jetën dhe dy mbetën të plagosur, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë fshatin Bishqem, ku raportohet se një person ka humbur jetën.

Një automjet tip furgon ka përplasur një motor dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit.

LEXO EDHEVala e aksidenteve dhe kostot në xhepat e qytetarëve/ Apel për Sigurimin e Përgjegjësisë ndaj Palëve të Treta

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat