19.5 C
Tirana
Tuesday, August 16, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetShoferi “tapë” përplaset me një makinë tjetër në Durrës, plagosen dy persona

Shoferi “tapë” përplaset me një makinë tjetër në Durrës, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në Xhafzotaj të Durrësit.

Mësohet se G. A., 46 vjeç, duke drejtuar automjetin, në gjendje të dehur, është përplasur me një automjet tjetër, me drejtues shtetasin A. S., 51 vjeç, banues në Maqedoni.

Për pasojë janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën, 2 pasagjerët në automjetin e 51-vjeçarit.

LEXO EDHEAksidentet/ Ponari apel qytetarëve: Drejtohuni kompanive të sigurimeve, duke u drejtuar avokatëve humbisni kohë dhe para

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat