30 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetMakina shpërthen në flakë në qendër të Elbasanit

Makina shpërthen në flakë në qendër të Elbasanit

Një makinë është përfshirë nga flakë të mëdha në qendër të qytetit të Elbasanit. Paraprakisht dyshohet se automjeti ka marrë flakë për shkak të një defekti teknik.

Forcat e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e saj.

Ndërsa qarkullimi i automjeteve në korsinë ku ndodhet makina e përfshirë nga flakët është pezulluar, deri në shuarjen e plotë të tyre.

Për të shmangur ngjarje të tilla, të cilat na shkaktojnë dëme të konsiderueshme edhe financiare, SIGAL UNIQA Group Austria ka Sigurimin Full KASKO që ju mbron automjetin në çdo rrethanë të mundshme.

Sigurimi KASKO mbulon dëmet që i shkaktohen makinës tuaj jeni apo nuk jeni ju shkaktar i aksidentit.

Por jo vetëm kaq. Sigurimi Kasko ju mbulon financiarisht edhe nëse makina juaj dëmtohet në parkim, dëmtohet nga zjarri, rrufeja ose shpërthimi, edhe nëse dëmtohet nga fatkeqësitë natyrore apo nga dëmtimet aksidentale.

Sigurimi KASKO ju mbulon edhe nëse makinës tuaj i vidhet ndonjë pjesë ose jua vjedhin plotësisht”

Për më shumë informacion klikoni në www.sigal.com.al

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat