11.5 C
Tirana
Tuesday, October 3, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetKëmbimi valutor për këtë të mërkurë/ Si paraqitet situata sot

Këmbimi valutor për këtë të mërkurë/ Si paraqitet situata sot

Sot, më 31 maj 2023, dollari amerikan blihet me 102.1 lekë dhe shitet me 103.3 lekë.

Euro blihet me 109.7 lekë dhe shitet 110.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.2 lekë dhe shitet me 127.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.6 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.8 lekë dhe në shitje me 77 lekë.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat