10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetGjoksi, fundshpina, zëri... Sa shpenzojnë Vip-at për sigurimin e pjesëve të trupit

Gjoksi, fundshpina, zëri… Sa shpenzojnë Vip-at për sigurimin e pjesëve të trupit

Me pasurinë vjen fuqia për të bërë pothuajse gjithçka. Dhe shumat që shpenzojnë personazhet e famshëm për të siguruar pjesë të ndryshme të trupit janë me të vërtetë të çmendura.

Shembujt më të famshëm:

Julia Roberts (aktore) ka siguruar buzëqeshjen për 30 milionë dollarë

Kim Kardashian (Show-Girl) ka siguruar fundshpinën për 100 milionë dollarë

Heidi Klum (modele) ka siguruar këmbët për 2.2 milionë dollarë

Bruce Springsteen (këngëtar) ka siguruar zërin për 6 milionë dollarë.

Try Polamalu (lojtar NFL) ka siguruar krahët dhe kokën për 1 milion dollarë

Monica Belluci (aktore) ka siguruar gjoksin për 6 milionë dollarë

Jeff Back (kitarist) ka siguruar gishtat për 1 milion dollarë

Cristiano Ronaldo (futbollist) ka siguruar gjunjtë për 103 milionë dollarë

Lionel Messi (futbollist) ka siguruar këmbën e majtë për 750 milionë dollarë

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat