18.5 C
Tirana
Thursday, May 30, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetEdhe VIP-ave mund tu digjet shtëpia

Edhe VIP-ave mund tu digjet shtëpia

Banesa e këngetarëve Naim Abazi e Mihrije Braha në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.

Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express vetë këngëtari, i cili ka konfirmuar se përveç dëmeve materiale nuk ka patur dëme në njerëz.

Po është djegë po kemi kemi shpëtu mirë, njerëzit janë mirë”, tha Abazi për Express.

I pyetur se cila mendohet të jetë shkaktare e zjarri, ai është përgjigjur “si duket rryma”.

Sipas këngëtarit, në momentin e zjarrit në banesë ndodhej djali i tyre bashkë me partneren.

Ngjarjet me zjarre në banesa apo biznese sa vijnë dhe shtohen. Kjo për shkak të probleme me energjinë elektrike, përdorimit të bombolave apo gabimeve njerëzore.

Pavarësisht nëse je vip dhe i pasur, askush nuk do që shpenzimet nga të tilla ngjarje ti paguajë nga xhepi i tij, ndaj mbrojtja më e mirë është SIGURIMI.

Ju mund të siguroni shtëpine tuaj nga zjarri, eksplozioni, dëmtimet nga ujit, tërmetet apo vjedhjet;

Ju mund të siguroni Përgjegjësinë ndaj Palëve të treta për dëme që mund t’i shkaktoni komshinjve në pronën e tyre apo të afërmve që mund të jenë të pranishëm gjatë një aksidenti brenda shtëpisë tuaj.

Siguroni apartamentin, shtëpinë private apo vilën pa qenë nevoja të paraqiteni në një zyrë SIGAL UNIQA por direkt nga celulari apo laptopi juaj, në pak minuta.

Hyni në www.sigal.com.al dhe blini direkt nga celulari siguracionin e shtëpisë. Shpejtë, Thjeshtë dhe Sigurt.

Çmimi? Duke filluar nga 5,000 Lekë në vit.

Siguroje dhe ti banesën tënde. Merr një ofertë tani duke shkruar në:

WhatsApp: 068 60 62 829

E-mail: [email protected]

LEXO EDHE: Partneri ideal i sigurimeve/ Raporti i AMF: Sigurimi i Pronës vijon ti besohet SIGAL UNIQA-s

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat