23.5 C
Tirana
Monday, July 4, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident në Tiranë, makina përfundon në trotuar, plagoset kalimtarja

Aksident në Tiranë, makina përfundon në trotuar, plagoset kalimtarja

Në rrugën “Thoma Koxhaj”, në zonën e Kombinatit në Tiranë, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. I., me automjetin me drejtuese shtetasen A. S.

Për pasojë është dëmtuar shtetasja L. H., 60 vjeçe, që po kalonte rrugën në këmbë, në momentin e përplasjes së automjeteve, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHERritet besimi, shëndeti i shqiptarëve në duart e SIGAL/ Raporti i AMF: Kompania që paguan më shumë dëme

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat