10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident i rëndë te rruga e Kavajës, Benzi përplas këmbësoren

Aksident i rëndë te rruga e Kavajës, Benzi përplas këmbësoren

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në “Rrugën e Kavajës” në Tiranë.

Bëhet me dije se një makinë tip “Benz” ka përplasur një këmbësore. Burimet bëjnë me dije se gruaja është e shtrirë në tokë dhe në gjendje të rëndë shëndetësore.

Dhjetëra qytetarë janë mbledhur për t’i ardhur në ndihmë gruas së aksidentuar. Ndërsa ambulanca është nisur për në vendin e ngjarjes.

Policia është nisur për në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidetit.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat