10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Tërmeti i fuqishëm në Greqi, pamjet brenda supermarketit kur toka nis...

VIDEO/ Tërmeti i fuqishëm në Greqi, pamjet brenda supermarketit kur toka nis të dridhet

Një tërmet i fuqishëm është regjistruar në brigjet e Greqisë, me drjdhjet që janë ndjerë deri në Turqi, Egjipt, Siri dhe Izrael.

Epiqendra e tërmetit besohet të jetë afër ishullit Dodekanez të Rodosit, ndërsa vetëm një javë ishulli i Kretës u godit nga një tërmet me madhësi prej 6.3 ballë të shkallës rihter.

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e tërmetit, ku shihet se si objektet e një supermarketi lëkunden gjatë tërmetit.

Lexo edhe: Tërmet i fortë në Greqi, ndjehet edhe në shtete të tjera

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat