10.5 C
Tirana
Wednesday, April 24, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVaksinimi/ Mesazhi i Reshat Arbanës: Të mbrojmë njerëzit e dashur nga virusi...

Vaksinimi/ Mesazhi i Reshat Arbanës: Të mbrojmë njerëzit e dashur nga virusi i rrezikshëm

Kryeministri Edi Rama ka vijuar me fushatën e vaksinimit antiCovid. Këtë të mërkurë ai ka postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook një mesazh të aktorit të njohur, Reshat Arbana.

Ky i fundit thotë se duhet të ruajmë dhe të mbrojmë njerëzit e ashur nga transmetimi i këtij virusi të tmerrshëm.

“Të mendojmë më shumë për mbrojtjen e të drejtave tona njerëzore: Së pari, të jemi të fortë e të shëndetshëm. Së dyti, të jemi të gëzuar e të lumtur. Të falim sa më shumë dashuri për njerëzit e dashur të zemrës. T’i ruajmë e t’i mbrojmë ata nga transmetimi i këtij virusi të rrezikshëm”, aktori Reshat Arbana.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat