30 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetRrjedhje nga serbatori i një trajleri, vështirësi qarkullimi i mjeteve në Qafë-Thanë

Rrjedhje nga serbatori i një trajleri, vështirësi qarkullimi i mjeteve në Qafë-Thanë

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në aksin Qafë Thanë-Prrenjas.

Nga vendngjarja mesohet se serbatori i një trajleri që transportonte naftë ka pësuar defekt (është çarë) dhe për pasojë një sasi e madhe e karburantit është shpërndarë në mes të rrugës.

Zjarrfikësja po bën të mundur pastrimin pasi nga nafta e derdhur është krijuar vështirësi për qarkullimin e automjeteve.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat