11.5 C
Tirana
Monday, December 4, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetMakina përplaset me autobusin në Qafë Thanë dhe shpërthen në flakë, 5...

Makina përplaset me autobusin në Qafë Thanë dhe shpërthen në flakë, 5 të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Qafë Thanë.

Raportohet se një makinë është përplasur me një autobus dhe më pas ka shpërthyer në flakë.

Nga aksidenti, 5 persona kanë mbetur të plagosur. Ndërsa sipas Spitalit të Prrenjasit, 2 janë në rrezik për jetën dhe janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës.

LEXO EDHE: 454 të vrarë dhe të plagosur për 4-mujorin/ 69 aksidente rrugore vetëm në prill

PAMJE NGA VENDNGJARJA

 

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat