23.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetMakina përplas biçikletën në Krujë, drejtuesi dërgohet në spital

Makina përplas biçikletën në Krujë, drejtuesi dërgohet në spital

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë.

Një automjet ka përplasur një biçikletë dhe për pasojë ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i kësaj të fundit shtetasi me iniciale D. B.

Ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lexo edhe: Burri këput qëllimisht dy këmbët poshtë trenit për të përfituar 2.5 milionë $ sigurime

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat