19.5 C
Tirana
Tuesday, August 16, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetIdentifikohet një nga viktimat e aksidentit tragjik në Rrogozhinë, dyshohet për të...

Identifikohet një nga viktimat e aksidentit tragjik në Rrogozhinë, dyshohet për të tjerë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të enjte në rrugën Rrogozhinë-Elbasan, afër “Bishtit të Zhurit”.

Një makinë tip “Mercedes Benz” është përplasur me një kamion.

Policia ka identifikuar njërin prej viktimave të aksidentit të rëndë sot në vendin e quajtur “Bishti  Zhurit” në Rrogozhinë. Bëhet fjalë për një 32-vjeçarin nga Shijaku, Ndriçim Dervishi.

Forcat zjarrfikëse dhe policia janë duke punuar ende për të parë se sa persona kanë qenë në makinë pasi përplasja ka qenë tepër e fortë dhe automjeti ka pësuar dëmtime të shumta duke u kthyer në një grumbull hekurishtesh përballë kamionit.

LEXO EDHEAksidentet/ Ponari apel qytetarëve: Drejtohuni kompanive të sigurimeve, duke u drejtuar avoketërve humbisni kohë dhe para

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat