19.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFOTO/ Prej 26 vitesh pjesë e Forcave të Armatosura, ndahet nga jeta...

FOTO/ Prej 26 vitesh pjesë e Forcave të Armatosura, ndahet nga jeta mjekja dhe ushtarakja e njohur

Ndahet nga jeta mjekja dhe ushtarakja Edlira Kukeli e cila për 26 vite ka shërbyer në strukturat më të rëndësishme të Forcave të Armatosura Shqiptare.

Lajmin e ka bërë me dije ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi me anë të një statusi në rrjetet sociale. Peleshi u shpreh ngushëllimet familjarëve të Kukelit e cila kishte marrë titullin nënkolonel.

Forcat e Armatosura kanë humbur një mjeke të mrekullueshme dhe një ushtarake të përkushtuar. Ngushëllimet më të sinqerta familjes së nënkolonel Edlira Kukeli, e cila për mbi 26 vjet shërbeu në strukturat më të rëndësishme shëndetësore të FA. U prehtë në paqe!”, shkruan Peleshi.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat