11.5 C
Tirana
Tuesday, October 3, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetBie sërish euro/ Me sa këmbehet sot dollari dhe paundi britanik

Bie sërish euro/ Me sa këmbehet sot dollari dhe paundi britanik

Euro blihet me 110 lekë dhe shitet 110.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126 lekë dhe shitet me 127 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.8 lekë, ndërsa në shitje me 113.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.8 lekë dhe në shitje me 76.8 lekë.

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Euro bie nën

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat