30 C
Tirana
Tuesday, June 25, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident në qendër të Elbasanit, makina përplaset me shtyllën! Plagosen 3 persona

Aksident në qendër të Elbasanit, makina përplaset me shtyllën! Plagosen 3 persona

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e djeshme në qendër të qytetit të Elbasanit.

Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë.

Si pasojë e përplasjes, janë plagosur 3 persona të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ata aktualisht ndodhen në spital ku po marrin trajtim mjekësor. Policia shkoi në vendngjarje për të bërë sqarimin e plotë të aksidentit.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat